Sırlar Açığa Çıktı

Zihninizde nasıl ustalaşabilirsiniz?

Gerçek benliğinizi nasıl ortaya çıkarabilirsiniz?

ve hayatın her alanında nasıl başarılı olabilirsiniz?

Başarıyı hayal etmeyi bırak ve onu yaşa!

Zihninizi size karşı değil, sizin lehinize çalışması için eğitin!

İçimizdeki Gücün Sırları; hak ettiğiniz hayata nihayet sahip çıkmanıza yardımcı olacak güçlü bir PROGRAMDIR!

Hiç kendinizi neden istediğiniz kadar başarılı olmadığınızı merak ederken buldunuz mu?

Hiç hedeflerinize ulaşma fırsatını ertelediniz mi ve ya kendinize onların peşinden gitmek için “doğru zamanın ” olmadığını söylediniz mi?

Hangi yoldan gitmek istediğinizi ve oraya ulaşmak için hangi adımları atmanız gerektiğini biliyorsunuz… ama bir şekilde bir şeyler, bir güç sizi ileriye adım atmaktan alıkoyuyor?

Çoğu insan gibiyseniz, muhtemelen bu sorulardan en az birine ” evet ” cevabını vermişsinizdir.

Çünkü ideal yaşamınızı yaratmak için mücadele ediyorsanız… kendinizi hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı merak ediyorken buluyorsanız… ve eğer bir gün hedef ve hayal listenizdeki başlıkları silmeye başlamış bulduysanız…

O zaman TEBRİKLER! Doğru zamanda, doğru yerdesiniz!

Hayatta tesadüf diye bir şey yoktur. Eğer bu sayfayı okuyorsanız bir sebepten dolayı buradasınız!

Hayatta hüsrana uğramış hissediyorsanız, yaşamınızda ki sıkıntılarınızın nasıl üstesinden gelebileceğiniz konusunda kafanız karışmış, hala istediğiniz başarı ve mutluluğu yakalamak konusunda umutlu ama çaresiz iseniz bilin ki yalnız değilsiniz.

Çoğu insan daha fazla servete, daha iyi bir işe ve ya kendi işlerine sahip olmak ister. Daha derin, daha sevgi dolu ilişkiler ve daha büyük bir iç huzur. Daha sağlıklı bir hayat, fit bir beden ve daha fazla enerji.

Ancak çok az insan kendileri için belirledikleri hedeflere ulaşmayı başarır, insanları hedeflerine, amaçlarına ulaşmaktan alıkoyan, engelleyen bir şeyler vardır.

Hayatın hangi alanında mücadele ediyorsanız edin… kilonuz, evliliğiniz, işiniz, aileniz, çocuklarınız, hastalıklar, banka hesabı… muhtemelen istediğiniz hayatı nasıl yaratacağınıza dair rehberlik aramaya çoktan gitmişsinizdir.

Ve şanslıysanız, eğer bu tavsiyelerin bir kısmını dinlediyseniz… muhtemelen bunun gerçek sorunu çözmediğini bir şekilde fark etmişsinizdir.

Neden?

Çünkü üzücü gerçek şu ki, çoğu insan hedeflerine ulaşmakta çabalamadıkları için başarısız olmuyorlar. Aslında tam tersi tüm hayatlarını başarının peşinden koşarak geçiriyorlar. Ancak yol boyunca bir engeli aştığında bir bakıyorlar ki hayat yeni bir engel daha koyuyor. Sanki kendisine karşı çalışıyor.

Ve ne yaparlarsa yapsınlar yine istedikleri kadar başarı elde edemiyorlar. Ve bu kesinlikle bir şeyleri yanlış yaptıkları için değil.

Bunun nedeni, tüm sorunlarının ardındaki asıl kök nedene ulaşamamış olmalarıdır.


Yaşamımızı kökten değiştirecek harika bir program. Hayatı profesyonel olarak yaşamak isteyen herkes katılmalı! Eğitim alırken zamanını dört gözle beklediğim, erdemli hayatı nasıl yaşayabileceğimi öğrendiğim bir program…

– BAHATTİN BAŞ

Öncelikle bu eğitimi almadan önce gücümün farkında olmadığımı belirtmek isterim. Ön yargılarımdan dolayı da kimse bana bunu anlatamazdı herhalde.  Fakat eğitimi almaya başladığım ilk zamanda bile etkisini inanılmaz yaşadım. Aileme, iş arkadaşlarıma olumlu yansıdı. Kendime öz güvenim geldi. “Ben bunu biliyorum” değil, ben bunu nasıl öğrenirim demeye başladım. Çok teşekkürler.

– KAZIM ASLAN

Yılların tecrübesi ve deneyimlerime rağmen doğru bildiğimi zannettiğim yanlışlarımı bu program sayesinde düzelttim. İç sesimi susturmayı ve An’da yaşayabilmeyi ve geçmişimin etkilemesine izin vermeden kararlar almayı öğrendim. Teşekkür ederim.

– ÖMER PESEN

Zihniniz sandığınızdan daha güçlü. Aslında hak ettiğiniz başarıya ulaşmanızı sabote ediyor olabilir!

Henüz bilmiyor olabilirsiniz, ancak hayatınızda gerçek bir değişiklik yapmaya geldiğinde, zihniniz kendinizin en büyük düşmanıdır.

Bunu kişisel algılamayın. Sadece siz değilsiniz.

Pek çok insan dünyada bir fark yaratmaktan bahsediyor. Sokakta rastgele bir insanı durdursanız ve ona umutlarını, hayallerini sorsanız size yığınlarca yapmak istedikleri önemli şeyleri söyler.

Ama gidebildiği yere kadar. Çoğu insan için bu sadece bir paylaşımdan öte değil. Asla paylaştıkları hayalleri gerçekten yaşayamıyorlar.

Çoğunluğumuzda böyle… Peki bu neden oluyor?

Tek kelimeyle özetlenebilir… KORKU.

Bu doğru – çoğu insan gibi, hayatınız korku dolu bir yerden akıyor. Kimse bunu duymaktan hoşlanmaz ama gerçek şu: korku sizi istediğiniz şeylere ulaşmaktan alıkoyar.

Şu anda ” bu çok saçma ” ve ya ” bunun doğru olduğunu sanmıyorum ” diye düşünüyor olabilirsiniz. Bilin bakalım kim konuşuyor?: bu konuşan korkunun sesi.

Çoğumuz için korku kılık değiştirir. Kendinize, zihninizin arkasındaki dırdırcı düşüncelerin ” koruyucu ses ” olduğunu söylersiniz. Ama gerçek şu ki bu ses çoğunlukla sizi hedeflerinize ulaşmaktan caydıran korkunun sesidir.

Sonuçta, bu sizin zihninizin görevi: sizi korumak. Çocuğunu okulun ilk günün de gönderirken korkan aşırı korumacı bir anne gibi her korku tehlike, tehdit ya da engel anlamına gelmiyor. Bunun yerine bu “korkutucu” anlar aslında öğrenmemiz, gelişmemiz ve büyümemiz için fırsatlar barındırıyor. 

Ve hepsi bu değil. Korkunuzu ” güvenlik ” olarak gizlemek, zihninizin kafanızı karıştırmasının tek yolu değildir. Çoğumuz zihnimizin bize söylediklerini gerçeklik olarak varsayma hatasını yaparız. Ancak bu her zaman doğru değildir.

Zihniniz dünyanın nasıl çalıştığını bildiğini düşünüyor. Yolunuza çıkan gerçek engeller olmasa bile, neyin mümkün, neyin mümkün olmadığına dair gerçekçi olmayan inançlar oluşturmanıza sebep oluyor. Bazen zihniniz, burnunuzun önündeki fırsatları göremeyecek kadar sizi kör edebilir.

Bu yüzden, eğer kendi zihninizin kurbanı olarak kalırsanız asla tam potansiyelinize ulaşamayacak, gerçekten mutlu olamayacak, gerçek güçle yaşayamayacak ve olmak istediğiniz kadar başarılı olamayacaksınız.

Zihnimizin bizimle nasıl uğraştığını, neler yapabileceğini görmek gerçekten üzücü… Korku, şüphe ve endişeler bize neler yapıyor… Ruhumuzu kaybetmek bize neler yapıyor…

Bizi başarımızdan mahrum ediyor. Özgüvenimizi yok ediyor. Neşemizi, sevincimizi, hayat enerjimizi çalıyor.

Ama aynı zamanda kendi zihnin hariç, hayatta seni durduracak hiçbir şey ve kimse yok. 

Peki o zaman ÇÖZÜM NEDİR?

Aslında cevap oldukça basit…

Zihninizi Fethedebilmek için İçinizdeki Güce Erişmeyi Öğrenin!

Bu garip bir soru gibi görünebilir, ancak bir an düşünün:

Sen gerçekte kimsin?

Çocukken dünyada işlerin nasıl yürüdüğü, işlediğiyle ilgili öğrendiğiniz tüm “kuralları ” kaldırabilseydiniz nasıl bir insan olurdunuz? Kafanızın arkasındaki o korku dolu, size ne yapıp ne yapmayacağınızı, neyin mümkün olup neyin olmayacağını söyleyen o sese sahip olmasaydınız kim olurdunuz?.. neler başarabilirdiniz?..

Lütfen hayal etmek için bir dakikanızı ayırın…

 • Hak edecek kadar “yeterince iyi ” olup olmadığınızı hiç düşünmeden zahmetsizce iş hayatında başarılı olmak
 • Reddedilmekten ve ya utanmaktan korkmadan, sizin için önemli insanlarla derin ve sevgi dolu ilişkilerin tadını çıkarmak
 • Endişeler ve “acaba ” lar olmadan derin bir iç huzurun tadını çıkarmak
 • Hayatın size yolladığı her şeyin üstesinden gelebilecek daha sağlıklıdaha canlı ve enerji dolu bir bedene sahip olmak
 • Başarısızlık, endişe ve şüphe korkusu olmadan her zaman görmek istediğiniz yerleri ziyaret etmek, her zaman yapmak istediğiniz her şeyi deneme özgürlüğüne sahip olmak

Hayatınızın böyle olmasını ister miydiniz? Çoğunuz için cevabın kocaman bir “EVET” olduğunu varsayacağım.

O halde şimdi yapmanız gereken bir SEÇİM var!

Ya zihninizin üstesinden gelmek için sorumluluğu üstlenir, yani kontrolü tamamen ele alır ya da yine eskisi gibi zihninizin sizin sorumluluğunuzu üstlenmesine, yani kontrolü elde tutmasına izin verirsiniz.

Ya zihninizi SİZ eğitirsiniz ya da zihniniz SİZİ…

İÇİMİZDEKİ GÜCÜN SIRLARI programı tam olarak bununla ilgilidir. Bu program sizi engelleyebilecek tüm yaygın yaşam sorunlarının köküne inmek ve tam çözüm üretmek üzere oluşturuldu.


“İÇİMİZDEKİ GÜCÜN SIRLARI” programına katıldığınızda neler öğreneceksiniz?

Bu program size şu konularda yardımcı olacaktır:

 • Zirve potansiyelinize ulaşmanızı engelleyen her türlü zorluğun üstesinden gelmek için gereken içsel gücü ve güveni arttırmak.
 • Başta kendinize güvenmek, başkalarının saygısını ve güvenini kazanmak için gerekli tüm evrensel yasaları öğrenmek ve pratik etmek.
 • Hedeflerinize her zamankinden daha hızlı ulaşmak için gerekli kararları daha iyi ve daha hızlı vererek lazer odak kabiliyetinizi geliştirmek.
 • İçsel savaşçınızı serbest bırakmak ve korku, şüphe, endişe ve engellere rağmen koşulsuz eylemede bulunma konusunda kendinizi güçlendirmek.
 • Ne istediğiniz, neye ihtiyaç duyduğunuz ve neyi hak ettiğiniz konusunda net olmayı öğrenmek. Böylece sadece hayal etmek yerine hedeflerinize gerçekten ulaşmak.
 • Başkalarının onayını almayı bırakmak. Herkesi ve ya belirli kişileri etkileyeceğini düşündüğünüz değil, gerçekten sizi tatmin edecek hedeflerin peşinden koşmak.
 • Kendinize ve başkalarına daha az sinirli ve kızgın olmak. Böylece size karşı olmak yerine işinize yarayacak sağlıklı ilişkiler kurmak.
 • Kendinize ve başkalarına daha az yargılayıcı ve eleştirel olmak. Böylece sorunlar yerine çözümlere odaklanabilmek.
 • Korku temelli ” ilkel beyninizi ” kapatmak. Böylece “Gerçek benliğinizi”, bu dünyaya geldiğiniz de olduğunuz gerçek sizi özgürleştirmeyi öğrenmek.

İçimizdeki Gücün Sırları Programı Sadece 7 Modülde Zihninizde Ustalaşmanızı, Gerçek Karakterinizi Geliştirmenizi ve Ne Olursa Olsun Başarılı Olmanızı Sağlayacak!

İçimizdeki Gücün Sırları, nihai hayatınızı yaşamaktan sizi alıkoyan her türlü zararlı inançları ve sizi güçsüzleştiren düşünceleri yıkarken aynı zamanda nasıl kendinden emin, mutlu, tatmin edici, sevgi dolu ve başarılı olacağınızı öğretir.

7 Modülde alacağınız eğitim sayesinde başarılı olmak için gerekli stratejileri göreceksiniz. Eğitim sonunda, zihninize hakim olacak ve olmanız gereken güçlü varlığı keşfedeceksiniz.

Bu şimdiye kadar yayınlanmış programlar arasında en güçlü zihniyet dönüşüm derslerinden birisidir. Süper etkilidir. Uygulaması çok kolaydır. Teknikler ve uygulamalar içermektedir. Hızlı bir kişisel dönüşüm sağlar.

MODÜLLER

MODÜL 1

Gerçek Benlik & Sahte Benlik

Çoğumuz orijinal, gerçek benlik ya da gerçek sen olarak değil, sahte sen, yanlış benlik olmamızın öğretildiği bir dünya da yaşıyoruz. Birinci modülde Japon samurayının bir savaşçı olma felsefesini kullanarak, gerçek benlik ile sahte benliğinizi nasıl ayırt edebileceğinizi, gerçek benliğinizi – bu dünyaya geldiğinizde aslen olduğunuz güçlü kişiyi geliştirip ustalaşmayı öğreneceksiniz.

MODÜL 2

Koşulsuz Aksiyonun Gücü

Gerçek dünyada Başarılı olmak ve mutluluğu bulmak için korkularınıza, şüphelerinize ve endişelerinize rağmen harekete geçmelisiniz. Koşulsuz aksiyon kavramı burada devreye girer. Aksiyon; iç dünyanız (düşünce ve duygular) ile dış dünyanız (sonuçlar) arasında köprü görevi görür. Bu köprüyü kurmaya yönelik belirli teknikleri bu modülde göreceksiniz.

MODÜL 3

Zihin oyunlarını tespit etme ve ortadan kaldırmanın teknikleri

Düşündüğünüz bir şeye inanmayın. Zihniniz size çok şey anlatacak, sizi korumak için inanmanızı istediği hikayeler yaratacaktır. Ama bu, sizi harekete geçmekten alıkoyan düşünceler anlamına da gelebilir. Bunlara zihin ya da akıl oyunları deriz. Bu modül de bir çok toksik, işinize yaramayan ve tam tersi sizi engelleyen ve bunu masumca yapan bir çok düşünceyi, ifadeyi nasıl tespit edeceğinizi ve bunun yerine senaryoyu sizin adınıza çalışması için nasıl çevireceğinizi öğreneceksiniz.

MODÜL 4

Zirve gücünüze ulaşmak için 14 yol

Bu modül de, zirve gücünüze erişmek ve zihin oyunlarını ortadan kaldırmak için kendinize olan güveninizi arttıracak güçlü beyanlar, sloganlar ve ifadeler bulacaksınız. Bunları kullanma tekniklerini öğreneceksiniz. Zihninizi fethetmek için 14 ayrı strateji ve uygulama yine bu modül içerisindedir.

MODÜL 5

Sorumluluk gerçekliğinizi nasıl şekillendirir?

Bir savaşçı hayatında yaptığı her şeyden %100 sorumludur. Bu modül de kendi gerçekliğinizi, başarınızı, başarısızlığınızı, sıradanlığınızı nasıl yarattığınızı göreceksiniz. Hayatınızda ki sonuçların tüm sorumluluğunu alarak gücünüzü nasıl pik potansiyeline dönüştürebileceğinizi ve besleyebileceğinizi öğreneceksiniz.

MODÜL 6

Dürüstlük en önemli değerinizdir

Dürüstlük muhtemelen sahip olabileceğiniz en önemli değerdir. Ancak çoğumuz hala bahanelere, abartılara ve “küçük beyaz” yalanlara dönerek vermiş olduğumuz taahhütlerimizi yerine getirmekte zorlanıyoruz. Bu modül de, neden sözünüzün KANUN olması gerektiğini ve bu ilkenin hayatınızı nasıl dramatik bir şekilde etkileyeceğini göreceksiniz.

MODÜL 7

Mutluluk ve başarı öz onay gerektirir

Son modül, mutluluk ve finansal başarıya sahip olmanızı sağlayan gerçek potansiyelinize ulaşmanızı durduran en büyük engellerden birisini açığa çıkartır. Başkalarının sizi takdir etmesi ihtiyacınızı ortadan kaldıracak detaylı tekniklere ulaşacaksınız. Böylece başkalarının sizin hakkında ne düşündüğü, onların onayını alma çabası ve süreçleri bitecek, yerini öz onayınıza bırakacak. Öz onay, nihai potansiyelinize ulaşmada en büyük destekçilerinizden birisidir.


Güçlü Yeni Yaşamınıza Doğru İlk Adımınızı Atmaya Hazır mısınız?

” İÇİMİZDEKİ GÜCÜN SIRLARI ” programı sizi sahte benliğinizden ayıracak ve en güçlü yanlarınızı kısa sürede ortaya çıkaracak!

Gelecek henüz yazılmadı. Geçmiş ise sadece bir tecrübe. An’da nasıl kalabileceğiniz, korku kobrasını nasıl eğitebileceğiniz ve bundan sonra hayatı nasıl dopdolu yaşayabileceğinizi öğreneceğiniz programa katılmak için acele edin. Zaman ve katılımcı sınırı vardır.

“İçimizdeki Gücün Sırları” programı tecrübe edebilmeniz için tamamen risksiz kurgulanmış bir eğitim programıdır.

Birinci ve ikinci modülü izleyin. Eğer iki modülümüzü de gördükten sonra bu programa hazır olmadığınızı ya da size uygun olmadığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin. Ödediğiniz ücretin tamamı iade edilecektir. 

Başka bir iade prosedürümüz de 7 günlük garantiyi içerir. Eğer 7 gün içerisinde maksimum 2 modül ilerler ve iade talebinizi belirtirseniz ödediğiniz bedelin tamamı tarafınıza iade edilecektir. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Sadece kazanabilirsiniz. 

Eğer hazırsanız ŞİMDİ TIKLAYINIZ!


Bu program eğitimden çok kendi iç yolculuğum oldu. Ben sandığım, ben diye tarif ettiğim ve ben diye inandığım kişi ile asıl olan benliğim arasında ki farkı gördüğümde içimdeki gücün yanı sıra iç huzurumu keşfettim. ” Neden bunlar benim başıma geliyor?” isimli türküyü okumak yerine ” nasıl yapabilirim? ” adlı şarkımı okumayı öğrendim. Bu melodi bana bildiğim ama unuttuğum bir şeyi hatırlattı. Ben bir savaşçıydım. Savaşçı ruhumu bir kere çağırdıktan sonra artık savaşmaya bile gerek kalmıyor. Bir ömrümüz var. Ve böylesine bir yolculuğa çıkmanızı kesinlikle öneririm. Sevgiyle kalın…

– M. Dünya Kahtalı

“İçimizdeki gücün sırları” programında bir çok farkındalık yaşadım. Yaşadığım olaylara daha gerçekçi bakmaya ve anlamaya başladım. Verdiğim tepkilerim daha sakin ve anlamlı olmaya başladı. Çevrem de bu değişikliği farketti. Her koşulda dürüstlük ve açıklık yaratmaya özen göstermeye başladım. İş ilişkilerimde daha profesyonel ve dengeli kararlar alıyorum. Kendime olan güvenim arttı. An’ da daha çok kalıp aksiyon almayı öğrendim. Kısacası, bu eğitimi aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Değişmek ve hayatını daha iyi noktalara taşımak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Sevgilerimle.

– AYSEL ÖZCAN

“İçimizdeki Gücün Sırları” programını Masaüstü bilgisayarınız, tabletiniz ve ya akıllı telefonlarınızda Entegre Öğrenme Platformumuz Aracılığıyla tecrübe edin

Kolay Erişim: Eğitim videolarınızı görüntülemenizi sağlayan basit ve kullanıcı dostu bir öğrenim platformu. Bu platform, işe gidip gelirken ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde hareket halinde bile izleyebilirsiniz.

Araçlar: Programdaki teknikleri, araçları ve eğitimleri hemen uygulamanıza yardımcı olacak indirilebilir çalışma kitapları ve alıştırmalar.

 Topluluk: Yolculuğunuzu paylaşmak, sorular sormak, tartışmalara katılmak ve atılımlarınızı, başarılarınızı, sonuçlarınızı kutlamak için bir çok sosyal medya platformumuz var. Asla yalnız değilsiniz. Başarı yolculuğunuz da her zaman beraber olacağız. Biz bir aileyiz.

Sipariş Süreciniz Hakkında Bilgi

 1. Programı sepete eklemeye tıkladıktan sonra ürün kartına yönlendirileceksiniz.
 2. Kayıtlıysanız ya da kayıt işlemlerini bitirdiyseniz ürün sayfasında program adını ve fiyatını görebilirsiniz.
 3. Eğer indirim kuponunuz varsa bu aşamada muhakkak girmelisiniz.
 4. İndirim kuponu tutarı ürün fiyatına yansıyacaktır. İndirimli fiyatı kontrol ederek emin olunuz.
 5. Ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme ya da eft/havale işlemlerinden birisi seçilecektir.
 6. Kredi kartı ile ödemede 12 aya kadar taksit yaptırabilirsiniz. Her bankanın taksitlendirme faizleri farklıdır.
 7. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra epostanıza bilgi gelecektir.
 8. En kısa sürede eğitim platformunuz için giriş bilgileri tarafınıza iletilecektir.
 9. Sorularınızı info@hakatolyesi.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.