KULLANICI DOSTU İADE POLİTİKASI

Amacımız, herkese kaliteli bir eğitim deneyimi yaşatmaktır.  Bu yüzden aldığınız eğitimden fayda görmeniz bizler için çok önemli. Aldığınız eğitimden memnun kalmadığınız takdirde ücretinizin tamamını iade ediyoruz, iade şartları ile ilgili uymanız gereken 2 kural var, bunları aşağıda şeffaf olarak paylaşıyoruz.

  • Ücret iadesi yapabilmemiz için eğitim içeriğinde 2 ( iki ) eğitimden fazla izlememelisiniz. Eğitim içerisinde kaç etkinlik izlediğiniz bilgisi www.hakatolyesi.com sistemi tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitimi 2 (iki) ‘den fazla izlediğiniz takdirde gerekli kullanımı sağlamış olursunuz bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp 2 ( iki ) etkinlik izleyebilirsiniz ve beğenmezseniz ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
  • İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 7 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 7 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili paydaşların ödemelerini yapmış oluyoruz bu nedenle iade işlemleri için 7 gün içinde info@hakatolyesi.com’ a mail atmalısınız.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0 850 307 70 15 numaralı telefon ya da info@hakatolyesi.com üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.