5/5

ÜCRETSİZ

5 adımda istediğiniz
herşeyi hayatınıza çekin!

Çekim yasasını kullanmayı öğrenin!

" Katılımcılardan Yorumlar "

Emeği geçen mentörüme çok teşekkür ediyorum. Değerlerimizi baştan akort etmemizi sağlıyor. Doğru ya da yanlış yok. Sadece işime yarayan ya da yaramayan tecrübeler var. Özgüven artışımı ve daha iletişimsel olmamı saymadım bile. Programı kesinlikle tavsiye ediyorum.
Fikret Can
Adana
İç sesim her karar anında bana “vazgeç, ertele, üşen, yapma” dese, hemen iç sesime teşekkür edip, aksiyona geçmeyi, kaygılardan, endişelerden kurtulup An’da kalmayı bu eğitimle öğrendim. Öğrendiklerimi uyguladıkça çevremin bana olan pozitif bakışları arttı. Teşekkürler.
Vedat Aktürk
Antalya
Günlük yaşantımda programda öğrendiklerimi uyguluyorum. An’da yaşamanın faydaları hemen ortaya çıkıyor. Daha az konuşup daha fazla dinliyorum. İlişkilerimi olumlu yönde etkiledi. Gelecek planlarımı yaparken artık geçmiş kayıtlarıma göre değil, An’ da yapabiliyorum. Programın inanılmaz kazanımları var.
Melih Molla
İzmir
Yılların tecrübesi ve deneyimlerime rağmen doğru bildiğimi zannettiğim yanlışlarımı bu program sayesinde düzelttim. İç sesimi susturmayı ve An’da yaşayabilmeyi ve geçmişimin etkilemesine izin vermeden kararlar almayı öğrendim. Aksiyon planımı eksiksiz yerine getiriyorum. Misyonumu bulabildiğim için teşekkür ederim.
Kazım Arslan
İstanbul
Yaşamımızı kökten değiştirecek harika bir program. Hayatı profesyonel olarak yaşamak isteyen herkes katılmalı! Eğitim alırken zamanını dört gözle beklediğim, erdemli hayatı nasıl yaşayabileceğimi öğrendiğim bir program…
Bahattin Baş
Girişimci
Yılların tecrübesi ve deneyimlerime rağmen doğru bildiğimi zannettiğim yanlışlarımı bu program sayesinde düzelttim. İç sesimi susturmayı ve An’da yaşayabilmeyi ve geçmişimin etkilemesine izin vermeden kararlar almayı öğrendim. Teşekkür ederim.
Ömer pesen
Akademisyen

This site is not a part of or associated with the Facebook™ website or Facebook™ Inc.
Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook™ in any way. FACEBOOK™ is a trademark of FACEBOOK™, Inc.

info@hakatolyesi.com | whatsapp için TIKLA! | Anasayfa